..."Posledných" 24 hodín...

Autor: Cyril Dongo | 26.1.2016 o 8:10 | (upravené 26.1.2016 o 16:12) Karma článku: 4,99 | Prečítané:  190x

Ako by vyzeral tvoj posledný deň, ak by si sa dozvedel že o chvíľu to všetko skončí? Čo zbierka tvojich snov? Ciele? Životné príležitosti? Využil si čas strávený na tomto svete naozaj užitočne? Dal si niekomu dôvod si ťa pamätať?

Život je ťažký, ale pracuješ na jeho zlepšení? Nie si z tích, ktorí sa dennodenne sťažujú na zlé podmienky, nevhodný čas, alebo nedostatok prostriedkov? Rozhliadni sa okolo seba, všetko čo vidíš vytvorili ľudia, takí istí ľudia, ako si Ty. Mali dar od Boha, dar niečo tomuto svetu dať, každý z nás ho má. Je len na tebe či ho objavíš, alebo si ho vezmeš do hrobu. 

...Nikto nemal žiaden návod, takisto ako návod na život. Ten bohužiaľ nikde nezoženieš. Musíš ho vytvoriť ty sám. Každodenným a nekonečným bojom zo sebou samým. Ty si ten jediný, kto môže zmeniť tvoj život. Žiaden zázrak, hviezda ani lotéria. Nikto ťa nemôže zastaviť, tvoje presvedčenie musí ignorovať všetky prekážky. Neobávaj sa zlyhania, zlyhanie nieje krok späť. Zlyhanie vedie k zlepšeniu, ponaučeniu sa zo svojich chýb. Neúspech je ten najlepší učiteľ. Poukazuje na naše nedokonalosti a medzery, ktoré má každý jeden z nás. Motivuje nás pracovať tvrdšie a vytrvalejšie. Každý jeden deň máš na výber. Samozrejme po opustení svojej postele zamieriť do práce alebo do školy. Áno, je to naša ľudská povinnosť, ale čo robíme naviac? Deň má 1 440 minút, a náš čas je veľmi vzácny. Je každá minúta tvojho života pre teba naozaj vzácna?

Zahoď predsudky, odtrhni sa od bremien ktoré ti bránia vidieť svoj sen. Rob to čo prinesie úsmev na tvoju tvár 7 dní v týždni.

"Vyjdi zo svojej komfortnej, bezpečnej zóny a bojuj za to čo naozaj miluješ!"

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Slovan neplatí ani za nájom štadióna, mestu dlhuje takmer 400-tisíc eur

Hokejový klub nemá na výplaty ani na nájom štadióna. Vedenie tvrdí, že sezónu v KHL dohrá.

ŠPORT

Za Slovanom stále cítiť pachuť vytunelovaných harvardov

Medzi majiteľmi je dodnes firma zapletená do tunelovania harvardských fondov.

PLUS

Zamrzla a nebilo jej srdce. Potom vstala z mŕtvych

Žena bola hodiny mŕtva, zmrzla na kosť a zažila zmŕtvychvstanie.


Už ste čítali?